Kontakta oss

För att vi ska ge dig den information du behöver, välj bland alternativen nedan:


Kundservice

Gå direkt till Kundtjänstportalen här.

Tel. +468 475 29 99

E-post: messaging.se@posti.com

Helgfria vardagar kl. 8:00 – 17:00 CET

 

Försäljning och säljstöd

Kontakt Försäljning

Våra säljare är här för att besvara dina frågor och diskutera hur ditt företag kan dra nytta av våra lösningar. Ring eller skriv till oss idag.

Ring säljavdelningen
+46 8 475 29 00
Öppettider: helgfria vardagar kl. 8:00 – 17:00

 

Carin Ramsin

Head of Sales

Carin.Ramsin@posti.com

Johan Fransson

Sales Executive

Johan.Fransson@posti.com

Stefan Jonsson

Sales Executive

Stefan.Jonsson@posti.com

Mikael Hilton

Sales Executive

Mikael.Hilton@posti.com

Nicolas Palinski

Sales Executive

Nicolas.Palinski@posti.com

Maria Moin

Scandinavian Marketing Manager

Maria.Moin@posti.com


Stefan Rutberg

Sales Executive

Stefan.Rutberg@posti.com

Camilla Leksell

Sales Executive

Camilla.Leksell@posti.com

 

Hitta till oss

Våra kontor I Sverige

 

SUNDBYBERG - Huvudkontor
Posta oss: Box 1205, 171 23 Solna


Besök oss: Löfströms Allé 5, Sundbyberg
Tel: +46 8 475 29 00

 

GÖTEBORG
Norra Hamngatan 18
411 06 Göteborg
Besöksadress: Norra Hamngatan 18
Tel: +46 8 475 29 00
Fax: +46 31 47 06 12

 

 

 

 

 

ÅRSTA - Produktion
120 82 Stockholm
Besöksadress: Byängsgränd 5
Tel: +46 8 602 04 00
Fax: +46 8 602 04 01

 

Leveransadress gods: Sockengränd 5 (Port 2)
140 32 Årsta

 

FAKTURERINGSADRESS:

FE 1, SE 838 80 Frösön
PDF faktura skickas till: invoices.sweden@opuscapita.com 
(ange er referens hos oss på fakturan)